KALENDAR TAKMIČENJA PREUZMI
PROPOZICIJE SUPER LIGA PREUZMI
PROPOZICIJE SRPSKIH LIGA PREUZMI
PROPOZICIJE VOJVOĐANSKIH LIGA
PREUZMI
RASPORED PRVOG DELA SUPER LIGE ZA ŽENE PREUZMI
RASPORED PRVOG DELA SUPER LIGE ZA MUŠKARCE PREUZMI
RASPORED PRVOG DELA PRVE LIGE SRBIJE – CENTAR ZA ŽENE PREUZMI
RASPORED PRVOG DELA PRVE LIGE SRBIJE – VOJVODINA ZA ŽENE PREUZMI
RASPORED PRVOG DELA PRVE LIGE SRBIJE – CENTAR ZA MUŠKARCE PREUZMI
RASPORED PRVOG DELA PRVE LIGE SRBIJE – VOJVODINA ZA MUŠKARCE PREUZMI
RASPORED PRVOG DELA PRVE SRPSKE LIGE  PREUZMI
RASPORED PRVOG DELA PRVE VOJVOĐANSKE LIGE PREUZMI
RASPORED PRVOG DELA DRUGE VOJVOĐANSKE LIGE PREUZMI
ADRESAR KLUBOVA SUPER LIGE ZA ŽENE PREUZMI
ADRESAR KLUBOVA SUPER LIGE ZA MUŠKARCE PREUZMI
ADRESAR KLUBOVA PRVE LIGE SRBIJE – CENTAR ZA ŽENE PREUZMI
ADRESAR KLUBOVA PRVE LIGE SRBIJE – CENTAR ZA MUŠKARCE PREUZMI
ADRESAR KLUBOVA PRVE SRPSKE LIGE PREUZMI
PRELAZNI ROK OD 10. DO 30. JUNA  PREUZMI   
SPISAK ZA PRODUŽENJE REGISTRACIJE – BLANKO WORD    PDF

DANAS JE IGRANA OSMINA I ČETVRTINA FINALA
OLIVERA ČIKOŠ – JURIČIĆ MATEJA (CRO) 3:1 (621(novi lični rekord)-614)
 ČONGOR BARANJ – TEMISTOKLE LUKAS (AUT) 3:1 (664-632)
VILMOŠ ZAVARKO – LEPEJ MATEJ (SLO) 3:1 (694-644)
OLIVERA ČIKOŠ – BACHET JANA-SOPHIE (GER) 1:3 (588-593)
ČONGOR BARANJ – VILMOŠ ZAVARKO 0:4 (629:701) (Pobedniku obezbeđena medalja)
Sutra polufinale 10,00 (EST):  VILMOŠ ZAVARKO – FRITZMANN FLORIAN (GER)

KOSTUR DO KRAJA PRVENSTVA: ZA ŽENE OVDE ZA MUŠKARCE OVDE.
I DALJE SVE NASTUPE UŽIVO U ELVI MOŽETE PRATITI NA LINKU OVDE.

(više…)

ODIGRANA JE DRUGA RUNDA ILI ŠESNAESTINA FINALA 
ROBERT ERNJEŠI izgubio od Hrvata 2:2 (671-682)
ADRIJAN LONČAREVIĆ izgubio od Slovaka 1:3 (609-651)
IGOR KOVAČIĆ izgubio od Mađara 1:3 (609-645)
OLIVERA ČIKOŠ pobedila Nemicu 2:2 (609-556)
JASMINA ANĐELKOVIĆ izgubila od Nemice 1:3 (598-620)
ČONGOR BARANJ pobedio Čeha 2:2 (665-646)
KRISTINA LJUBENKOVIĆ izgubila od Hrvatice 1:3(597-631)
RADOVAN VLAJKOV izgubio od Slovenca 2:2 (619-634)
VILMOŠ ZAVARKO pobedio Nemca 2,5:1,5 (673-656)
DODELJENE SU MEDALJE U MIKSU I SPRINTU

(više…)

ODRŽANA SU TAKMIČENJA U MIKSU U SPRINTU
SPRINT
JASMINA ANĐELKOVIĆ pobedila Hrvaticu;
DIJANA KORMANJOŠ izgubila od Mađarice
LJILJANA FRENC izgubila od Nemice

ROBERT ERNJEŠI izgubio od Italijana
IGOR KOVAČIĆ pobedio Slovenca
VILMOŠ ZAVARKO pobedio Mađara
JASMINA ANĐELKOVIĆ je pobedila Austrijanku
IGOR KOVAČIĆ izgubio od Poljaka
VILMOŠ ZAVARKO pobedio Hrvata
JASMINA ANĐELKOVIĆ pobedila Nemicu i ušla u polufinale
VILMOŠ ZAVARKO je izgubio od Austrijanca u četvrtfinalu
JASMINA ANĐELKOVIĆ je izgubila od Estonke i osvojila bronzanu medalju

MIKS

 KRISTINA LJUBENKOVIĆ I ČONGOR BARANJ su izgubili od Italijana

KONAČNE REZULTATE U SPRINTU ZA ŽENE MOŽETE PREUZETI OVDE.
KONAČNE REZULTATE U SPRINTU ZA MUŠKARCE MOŽETE PREUZETI OVDE.
KONAČNE REZULTATE U MIKSU MOŽETE PREUZETI OVDE.

(više…)

REZULTATI POJEDINAČNO:
ADRIJAN LONČAREVIĆ  650 ; KRISTINA LJUBENKOVIĆ 615
DIJANA KORMANJOŠ 588 ;  ROBERT ERNJEŠI 631 
LJILJANA FRENC 584 ; IGOR KOVAČIĆ 637
REZULTATI MIKS:
KRISTINA LJUBENKOVIĆ I ČONGOR BARANJ su pobedili Sloveniju
HERMINA LUKAČ I ADRIJAN LONČAREVIĆ su izgubili od Hrvatske
OLIVERA ČIKOŠ I RADOVAN VLAJKOV su izgubili od Italije

REZULTATE KVALIFIKACIJA POJEDINAČNO ZA ŽENE MOŽETE PREUZETI OVDE
REZULTATE KVALIFIKACIJA POJEDINAČNO ZA MUŠKE MOŽETE PREUZETI OVDE.
REZULTATE PRVOG KOLA MIKSA I KOSTUR MOŽETE PREUZETI OVDE

(više…)